750 TL ve üzeri siparişlerde KARGO ÜCRETSİZ!

Organic  Ecza Geçmişten günümüze, doğada bulunan bitkilerle bir çok insan hastalığına şifa bulmuştur. Her derde deva şifalı bitkisel ürünler ile sizin hastalıklarınıza gıda takviyeleri sağlamaktayız.Organic Ecza ’daki ürünlerin hammaddesi doğa kaynaklı olup sentetik katkı maddeleri ( gıda boyaları ) , tatlandırıcılar, parafin ve diğer petrol kökenli maddeleri kesinlikle içermemektedir. Tarım ve Köy İşleri Bakanlığına kayıtlı Ulusal ve Dünya Markası firmaların ürün yelpazesinden oluşmaktadır. Sağlık, enerji ve mutluluk katacak, yaşam kalitesini yükseltecek ürün hizmet ve kavramları oluşturup müşteri memnuniyeti prensibi ve kaliteli hizmet anlayışından hareket ederek insanlığın hizmetine sunmaktadır.

 

OrganicEcza.Com 'da ürünler nasıl bu kadar uygun fiyatlı olabiliyor  ?

Sağladığımız bu güvenle tedarikçilerimizle sizin için pazarlık yapıyor ve toplu satın alma yapıyoruz. Bu sayede en uygun fiyatlarla binlerce ürün sizler için tedarik edilir ve müşterilerimize ulaştırılır.


Bize olan güveniniz ve desteğinizden dolayı siz değerli müşterilerimize ve tedarikçi dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür eder, güçlerini bizimle birleştirerek artırmak isteyen tüm müşteri adaylarımız ile çalışmayı sabırsızlıkla beklediğimizi hatırlatmak isteriz.


Saygılarımızla...

 

Ad Soyad
Telefon No
E- mail Adresiniz:
Mesajınız
Telefon Sipariş
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.